Jeśli masz chęć zrobić zakupy stacjonarnie, to jest taka możliwość!
6-9.06 Jarmark Kujawski w Parku Zdrojowy Inowrocław 

Blog

 • Jak powstają mydła naturalne?
  Jak powstają mydła naturalne?

  Rosnąca świadomość ekologiczna sprawia, że klienci coraz częściej sięgają po naturalne produkty z niewielkich manufaktur. Nie inaczej jest z kosmetykami. Mydła naturalne nie tylko są bardziej przyjazne dla środowiska, ale też zawierają więcej substancji odżywczych. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu tradycyjnych receptur i maksymalnie uproszczonego procesu produkcyjnego.

  Czytaj dalej
 • Kremy polecane na łuszczycę
  Kremy polecane na łuszczycę

  Łuszczyca to choroba objawiająca się charakterystycznymi zmianami skórnymi. Zazwyczaj pojawia się na łokciach, kolanach i skórze głowy, jednak zdarzają się przypadki, gdy zmiany dotyczą również innych miejsc na ciele. Schorzenia niestety nie da się całkowicie wyleczyć – raz na jakiś czas uciążliwe objawy powracają. Co warto wiedzieć o leczeniu łuszczycy i zalecanych w walce z nią kremach?

  Czytaj dalej
 • Czym jest mydło potasowe
  Czym jest mydło potasowe

  I jak zrobić mydlany rytuał piękna za jego pomocą?

  Czytaj dalej
 • Jakie serum jest najlepsze do twarzy?
  Jakie serum jest najlepsze do twarzy?

  Serum to kosmetyk, który ma stanowić odżywczą bombę dla cery. Działa mocniej i ma bogatszy skład niż krem. Z tego powodu powinno być ono nałożone na skórę wcześniej – po jej oczyszczeniu i tonizacji. Krem nakłada się dopiero po serum – wspomaga on jego działanie pielęgnacyjne i nawilża płytsze warstwy skóry, na których zazwyczaj później wykonywany jest makijaż.

  Czytaj dalej
 • Dlaczego krem z olejem z wiesiołka jest dobry dla skóry?
  Dlaczego krem z olejem z wiesiołka jest dobry dla skóry?

  Wiesiołek to roślina na szeroką skalę wykorzystywana do produkcji różnego rodzaju produktów pielęgnacyjnych. Co jednak sprawia, że tak dobrze sprawdza się jako preparat do ciała?

  Czytaj dalej
Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)